این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران استیبایی و سلامت مو در جمعیت بانوان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و استفاده از انواع ماسک های مو مانند ماسک موی آبکشی تاثیر بسیار زیادی در شادابی، طراوت و از همه مهمتر لطافت مو خواهد داشت. ماسک موی آبکشی، خشکی و زبری موها را از بین برده و لطافت را به موها باز می گرداند.

 

آشنایی با مو و ساختار آن

 

مو یکی از اصلی ترین عناصر دخیل در زیبایی ظاهری آقایان و خانم ها می باشد که علاوه بر تاثیر به سزایش در حفظ زیبایی ظاهری، دارای وظایف فیزیولوژیک بسیار زیادی نیز بوده و به عنوان یک پوشش اصلی برای پوست بدن و سر محسوب می گردد. مو دارای سه بخش پیاز مو، فولیکول مو و ساقه مو بوده که به ترتیب در هیپودرم، درم و اپیدرم پوست قرار می گیرند. ساقه مو خارجی ترین و تنها بخش قابل مشاهده مو در افراد است که خود از سه لایه مدولا، داخلی ترین لایه، کورتکس یا همان لایه میانی و کوتیکول، بیرونی ترین لایه مو تشکیل یافته است. معمولا تغییرات ایجاد شده در حالت و وضعیت موها در ساقه مو رخ می دهد. یکی از آزاردهنده ترین و ناخوشایندترین تغییرات ایجاد شده در مو، خشکی و یا اصطلاحا وز شدگی موها می باشد.

 

 

 

دلایل ایجاد خشکی و زبری در موها و نقش ماسک مو آبکشی

 

خشکی موها دلایل بسیار متفاوتی داشته و بیشتر در موهای نازک و آسیب پذیر ایجاد می گردد. کمبود آب در لایه کوتیکول ساقه مو، کمبود ویتامین های خانواده ب، کمبود روی، استفاده بیش از حد از سشوار و اتوی مو، رژیم غذایی نامناسب، مشکلات هورمونی مانند کم کاری تیروئید، شستشوی بیش از حد موها با آب داغ، استفاده از شوینده های شیمیایی و برخی از بیماری های زمینه ای از جمله عوامل دخیل در خشکی و زبر شدگی موها می باشند.

 

استفاده از ماسک مو تاثیر بسیار زیادی بر لطافت و شادابی موها داشته و سلامت آن ها را تضمین می نماید. یکی از ماسک موهای موثر در برطرف نمودن خشکی موها، ماسک موی آبکشی می باشد که طرفداران بسیار زیادی داشته و تاثیر شگفت انگیزی بر موها می گذارد.

 

 

 

ماسک مو با آبکشی چگونه به بهبود وضعیت موها کمک می کند ؟

 

ماسک موی آبکشی به ماسکی گفته می شود که داخل حمام و روی سطح موهای خیس مورد استفاده قرار می گیرد. این ماسک مو منجر به آبرسانی فوق العاده به ساقه مو شده و لطافت مو را به آن باز می گرداند. ماسک موی آبکشی حاوی میزان زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو بوده و منجر به نرمی و درخشندگی موهای سر می شود.

 

ماسک موی آبکشی تاثیر منحصر به فردی در درمان موخوره های سر داشته و موها را بسیار خوش حالت می نماید. نحوه استفاده از این ماسک بسیار آسان بوده و تنها کافیست پس از شستشوی موها با شامپو، مقداری از این ماسک را روی ساقه مو، نه پوست سر، قرار داده و پس از پنج دقیقه آبکشی نمایید.

 

 

 

یکی دیگر از ماسک های موثر در برطرف نمودن خشکی و آسیب دیدگی موها به دنبال استفاده از رنگ مو و استفاده مکرر از سشوار، ماسک موهای بدون آبکشی می باشند. این ماسک موها بسیار موثر بوده و با تقویت ساقه و ریشه مو لطافت را به مو باز می گردانند. ماسک موهای بدون آبکشی را خارج از حمام و پس از آبگیری موها با حوله بر روی سطح مو کشیده و توصیه می شود به منظور جذب بهتر از کلاه استفاده نمایید. این ماسک آبرسانی فوق العاده زیادی داشته و منجر به نرمی، شادابی و لطافت موها می گردد.


سوسه

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: ماسک ,موها ,آبکشی ,استفاده ,ساقه ,خشکی ,بسیار زیادی ,ماسک موهای ,نمودن خشکی ,زیادی داشته ,بدون آبکشی ,تاثیر بسیار زیادی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

آموزش نرم افزار هلو ویزای تضمینی کانادا,ویزای دانشجویی کانادا,ویزای دانشجویی آلمان سوله سازی جلال در تهران فیلمکس نمایندگی رسمی موبایل نسیم بیهود چاپ روی همه چیز آسمان مدیون زهراست پیشگویی سیلویا براون